Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyúl együtt tartás?

Nyúl együtt tartás?

Figyelt kérdés
Együtt lehet tartani az anyanyulat és egy lány kicsinyét? Megkönnyíti a barátkozást, hogy rokonok? Mert olvastam, hogy területvédők, de a saját kicsinyüket csak nem üldözik el, nem?

2012. máj. 29. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:

hát.. nem tudom :/

Fiú nyulaknál van az (én úgy tudom) hogy terület védők. De a lányoknál nem tudom :/ Kiskorában sem bántotta, mivel hogy a kicsinye volt. Szerintem próbáld meg :)

2012. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha az anyával eleve vele hagyod a lányát, akkor minden további nélkül. Ha egy hosszabb időre külön vannak, nem ismerik meg egymást, de összeszoknak, akár két idegen lánynyúl.

A lányok elvannak egymással.

De a vemhes nyulat érdemes külön venni! Ha kiveszed valamelyiket egy bakhoz, akkor már ne is tedd vissza a másik mellé!

2012. máj. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 30. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!