Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szabad a törpenyuszit fürdetni?

Szabad a törpenyuszit fürdetni?

Figyelt kérdés
Láttam pár videót ahol a nyuszit fürdetik, de én úgy tudom h nagyon rossz nekik. Most mi az igazság ?
2012. máj. 29. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát, nagyon szomorú, ha olyan videót láttál, ahol fürdetik. :( Nekik az égvilágon semmi szükségük nincs fürdésre.
2012. máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Én úgy tudom szabad de nagy elővigyázatossággal.

A nyuszik tiszta állatok, csak akkor mosd meg, ha a kaki beleragadt a szőrébe, vagy pisis szegény vagy ilyesmi. :) Semmiképp ne tedd bele a vízbe, csak langyos vízzel a kezeddel törölgesd meg ahol piszkos. És ami alegfontosabb, hogy utána töröld minél szárazabbra, de NE szárítsd (hajszárítóval pl).

Sok sikert! :)

2012. máj. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem szabad fürdetni, az szerintem állatkínzás az Ő számukra! Beledobják a 50 cm vízbe -.-" (videok alapján) szörnyű milyen emberek vannak :(

Ha piszkos (ahol piszkos) ott tiszta vízzel a kezeddel letörlöd (esetleg ronggyal).

2012. máj. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Várjatok, én olyat is láttam, ahol a nyúl benne van a medencében:

http://www.youtube.com/watch?v=0bjxtgRjNok

Azzal nincs baj, ha picit piszkos (mondjuk saras vagy kakis), és nedves ronggyal áttörlöd, de vízbe ne rakd.

2012. máj. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Ez nagyon elkeserítő, szegényke csak lebeg a vizen, nem úgy tűnik h élvezné... :S
2012. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát, nagyon sok idióta állattartó van. És még azt hiszik, hogy a nyuszi élvezi...

Amúgy ha a többi videót megnézed mellette, akkor van olyan is, ahol a nyúl próbál kiúszni, de a csaj mindig visszadobja. :S

Egyszerűen elkeserítő, hogy mit művelnek egyes emberek.

2012. máj. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerintem is nagyon rossz nekik a fürdés, az úszásról meg inkább nem is beszélek. Annak viszont határozottan örülök, hogy többen is így gondoljuk . Amúgy köszönöm a tanácsokat, most szerencsére nincs semmi okom arra h kicsit lemossam bárhol. Csak azért kérdeztem meg , mert őrültségnek tartottam a nyuszi szó szerinti fürdetését.
2012. jún. 3. 21:53
 8/13 A kérdező kommentje:

Én már már csak azokat a nyuszikat sajnálom a videókról ..... szegénykék.

Ez az egy egész tűrhető ( a nyuszi nagyon édes rajta) és rajta talán nem azt látni hogy fél, de szerintem nem is élvezi... :(

[link]

2012. jún. 3. 22:00
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát, igen, inkább szépen tűri. Ha nagyon félne, akkor elfutna, amit a többi medencés videóban nem tudnak megtenni. Vagy visszadobják őket, vagy szegények a medence falának csapódnak. :(

Ha már fürdetésre kerül a sor, akkor sem a kádban kell. :(

2012. jún. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szabad fürdetni. Mi is szoktuk a miénket. Ha teszel alacsony edénybe vizet, talán még magától is bele megy. Töröld meg utána és kész. A füleit néha törölgetheted vizes ronggyal, vagy simogathatod vizes kézzel. A nagy melegben az is jó.
2012. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!