Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szabad a törpenyuszit fürdetni?

Szabad a törpenyuszit fürdetni?

Figyelt kérdés
Láttam pár videót ahol a nyuszit fürdetik, de én úgy tudom h nagyon rossz nekik. Most mi az igazság ?
2012. máj. 29. 18:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ha nagyon meleg van és a nyuszi majdnem felforrósodik, egy kicsit bevizezheted a kezeddel a fejét vagy oldalát. azt az enyém nagyon élvezi és mindig begöndörödik tőle a szőre :))
2012. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Lehet fürdetni!Én már többször is meg fürdetem és nagyon élvezte meg mikor kivettem akkor még visszament a vízbe,de csak nagyon kicsi vízbe szabad fürdetni.Vannak ilyen nyúl samponok is lehet olyat is használni bár én nem nagyon tartom jó ötletnek.Csak nagyon fontos,hogy a fülébe ne mennyen bele a víz!!!!
2012. szept. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: attól még nem lehet fürdetni, hogy te fürdetsz. nagyon nem tesz jót neki. Más, ha a melegben kicsit megnedvesíted a bundáját és más, ha belerakod a vízbe, akármilyen kicsi is legyen.
2012. szept. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!