Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy tudjam megszoktatni?

Hogy tudjam megszoktatni?

Figyelt kérdés
Kaptam egy új hörcsögöt és harap és ha kiveszem akkor kiugrik a kezemből lehet ellene csinálni valamit?

2012. jún. 2. 16:13
 1/4 anonim válasza:
Próbáld kézhez szoktatni tegyél a kezedbe valami olyat amit szeret és nyújtsd be neki.
2012. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is ez volt a nagy nagy probléma. Vedd ki, hadd rohangálni, de ne olyan helyen, ahol eltűnhet, hanem vmi látható helyen. Ha próbál szokni fogd meg.. Megfog szelídülni így, nyugi. Sok hörcsöggel volt már munkám. :D :D
2012. jún. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Összvissz 12 hörink volt (két alom is volt), ebből ketten voltak, akik totálisan kezelhetetlenek maradtak. Ne erőltesd túlzottan a barátkozást, mert az állatoknak is van személységük, és ő lehet, hogy pont nem kedveli az embereket.
2012. jún. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Susie J. ***** válasza:
Én orron pöcköltem amikor harapott, többet nem is próbálkozott vele, azóta olyan mint egy kezesbárány. de "személyiségfüggő"...
2012. jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!