Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan tudjam hogy mikor...

Honnan tudjam hogy mikor alszik a tengeri malacom? Mindig nyitva van a szeme.

Figyelt kérdés
Egy idő után be fogja csukni? Most például fekszik, soha nem láttam még ilyen aranyosan feküdni. :)
2011. dec. 16. 14:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Jajj, egy pillanatra elszenderült. Szép lassan elkezdte becsukni a szemét és még motyogott is magában. Nem volt szívem megmozdulni se a szobában. :))) De felriadt szegényke. :) Egyébként nem láttam még aludni, mert elég kis ijedős még, kb 5 hete van nálam. Így mindig csak annyit látok belőle hogy les, de azt nagyon. :D
2011. dec. 16. 14:04
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem egy csomó tengeri malacom volt,és énse láttam olyan sokat csukott szemmel őket.:d
2011. dec. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy idő után,ha már megszokja előtted is aludni fog..:) Az enyém is csak egy idő után aludt el előttem :)
2011. dec. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor ezek szerint ez már jó jel, kezdni megszokni a helyét. :)))
2011. dec. 16. 18:09
 5/10 anonim ***** válasza:
DE EGY NAGYON FONTOS DOLOG! Az én malacom szokott úgy aludni hogy nyitva a szeme,és villámgyorsan jobbról balra néz,és rángatózik.Ilyenkor ne ijedj meg,persze roppant rémisztő,de csupán nagyon mélyen alszik. Azt hiszem REM fázisnak hívják,(amúgy nem érdekes) csak figyelmeztetlek.
2011. dec. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mondjuk eddig még nem láttam így, de legalább jó is hogy ezt tudom. :)
2011. dec. 16. 18:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Az enyémek mind csukott szemmel alszanak, sőt olyan is volt, hogy megszívatott az egyik. Azt hittem elpusztult, mert csukott szemmel feküdt, kinyúlva, de mikor szóltam hozzá, rám nézett szemrehányóan, hogy mit zaklatsz? Akkor csukják be, ha már eléggé biztonságban érzik magukat, nem félnek már. Sőt vakuval fotóztam is már csukott szemmel alvó malacot, és nem ébredt fel rá.
2011. dec. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát kíváncsi leszek, az enyém még eléggé riadós. Például mikor hazaérek akkor is látom rajta hogy jár a feje összevissza, hogy most el kell bújni vagy nem kell elbújni. :) És mondom, csukott szemmel meg most láttam először, de ez is max 1 perc volt. Aztán nekiállt szénát falatozni. :) Ez ugyan nem idetartozik, de pont ma történt hogy telefonáltam, erre egyfolytában berregett, amíg le nem raktam. :D
2011. dec. 16. 18:51
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2011. dec. 17. 16:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez tényleg így van ahogy egy előttem szóló írta, ha már megszokja a lépteidet a szagodat a hangodat, nyugodtan fog alukálni, akár be is csukja a szemeit, én ilyenkor futok a fényképezőért és lekapom a pillanatot :D Ja és én még azt is megfigyeltem azon túl hogy kitolja a kis patáját oldalra vagy hátra, hogy rángatózik a füle, akkor tuti répaföldekről álmodik :D
2011. dec. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!