Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom furcsa...

A tengerimalacom furcsa hangokat ad ki. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Sokat vakarodzik, és néha köhögés szerü hangokat add ki. Mi lehet a baja?

Holnap megfürdetem, lehet akkor nem fog ennyit vakarozni, de a köhögés vajon miért van?


2012. jún. 5. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elkapott valami vírust. Ha fürdetés után sem változik a helyzet, vidd el a dokihoz, hátha ő megoldja.
2012. jún. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nincs honnan virust elkapjon, mert nincs tarsa jovoheten szeretnek melle venni egy tarsat remelem nem lessz semmi baja
2012. jún. 6. 09:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Hányszor köhög egy nap? Mert én is hallottam ilyen furcsa,kis vékony köhögés szerű hangot a fiatal malacomnál,de 1,5 hónap alatt csak 2x,szóval ezt nem gondolom betegségnek,csak pl félrenyelt,mi is szoktunk köhögni ugyebár. Én malacom hosszúszőrű,ő is szokott vakarózni. Ja,enyém még csuklani is szokott,olyan aranyos olyankor.
2012. jún. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor lehet ö is félrenyelt kb 3x csinált igy , evés közben vagy ivás után :) Amugy amerikai rövidszörü, sárgás szinu , az oldalán egy fehér csikkal :)
2012. jún. 7. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!