Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül a csincsillahomok?

Mennyibe kerül a csincsillahomok?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy a hörcsögöknek nem árt ha teszünk be nekik így megtudnak benne mosdani. Na de mégis mennyibe kerül? mert ha nagyon drága akkor sajnos hanyagolnom kell :(
2012. jún. 6. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a hörcsög megmosdana benne, de amúgy abszolút nem drága. Ha tenyésztőnél veszed, ott 200 forint kilója, ha boltban, akkor 600-1000 közt mozog egy kiló. Ami még a csincsilláknak is jó hosszú ideig elég, a hörcsögnek gyakorlatilag évekig...
2012. jún. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :D ez nem is drága ^^ (amúgy én is csak olvastam hogy szeretnek benne fürdeni, aztán gondoltam egye kukac kipróbálom :) )
2012. jún. 6. 15:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, én is azt hittem anno, hogy az horribilis összeg lesz, de mint kiderült, nem. És érdemes trükközni, hogy csak naponta-kétnaponta teszed be neki, mert különben összepisili/kakilja, és akkor dobhatod ki, ha meg nem, akkor sok fürdésre visszateheted ugyanazt a homokot.
2012. jún. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 amazing-chinchillas válasza:

Szia,


nálam van eladó homok 170Ft/kg. Csincsilla táp, lucerna kocka is kapható.


webmaster@amazing-chinchillas.com

[link]

2012. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nálam van különleges összetételű, természetes, pormentes, kiváló minőségű speciális csincsilla fürdőhomok! (igény szerint gombaelleni szerrel keverve) A finom, sima szemcsék optimális ápolást garantálnak a szőrzetnek, ezért az selymesen puha és maximálisan ápolt lesz.


Sőt folyamatosan eladó prémium minőségű, magas energiatartalmú, granulátum formátumú, kimért (grammra pontosan), friss csincsilla tenyésztáp. (pellets)


Szállítás postai úton bárhová megoldható, hisz ez a leggyorsabb (megrendelés másnapján ott a táp/homok), legolcsóbb és a legkényelmesebb (a postafutár egészen a házhoz hozza!) megoldás. (Személyesen a megadott címen 24 órában átvehető a táp/homok.)


Szívesen várom kérdéseid a megadott elérhetőségeimen.


Üdv.:

Schummel Zsolt

Telefon: +36-70/5-333-777

E.mail.: s.zsolt(kukac)vnet.hu

2012. jún. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!