Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül egy dzsungáriai...

Mennyibe kerül egy dzsungáriai törpehörcsög? És honnan tudnék neki olyan kis házikót szerezni amiben elbújhat? Esetleg csináljak?

Figyelt kérdés
Már voltak kisállataink itthon (tengerimalacok, ugró egér) de most lesz a szülinapom és nagyon szeretnék egy törpehörcsögöt ^^ Tulajdonképpen majdnem minden felszerelés megvan hozzá már csak mókuskerék meg egy kis odú kéne neki amiben elbújhat. Mennyibe kerülnének?

2012. jún. 2. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Színtől függ 500-50000Ft.

Házat csinálhatsz vagy vehetsz állatkereskedésben.

2012. jún. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 vagyok Bocs elírtam 500-5000Ft
2012. jún. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem inkább nézz körül nete, és ingyen is találsz hobbitartótól, keresgélj apróhirdetések között! az ilyen hörik mindig sokkal szelidebbek, mert foglalkoznak velük és azzal is jót teszel akitől kapod és neked is lesz egy kedves kis hörid. a boltokba sokszor nem tenyésztőtől, hanem ún. szaporítótól kerülnek a hörik a boltba! a szaporítók az egyedszámért tenyésztik az állatokat, és nem figyelnek a beltenyésztés és az anyaállatok szervezetének leterhelésére, így ha ilyen állatot vásárolsz, közvetve támogatod a zsaporítókat! persze ez nem minden kereskedésre érvényes, de sajnos elég sokra..
2012. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak az a gond hogy vidéki vagyok és itt nem nagyon élnek tenyésztők... vagyis én nem ismerek senkit Dorog vagy Esztergom környékén
2012. jún. 2. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!