Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikortól lehet a Vadászgörénye...

Mikortól lehet a Vadászgörényeket fürdetni? Hogyan lehet őket? És mivel? Meg kell utána száríttani?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgyérted h mennyi ídős kortól?Ha igen, már 3 hónaposan fürdetni lehet, szigorúan csak görénysamponnal, (ne panzissal, volt ami belehalt). És ha nagyon muszály akkor is max 3 havonta szabad! Minél többet fürdeted annál több faggyút termelnek, és ez szagos.És milyen görényd van? :D MEnnyi idősek? Sok makogós,szép életet neki ;)
2009. júl. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

4 hetes, kislány vadas színű :)

Ha vadászgörény samponnal fürdetem akkor nem döglik bele?? Köszönöm a választ :D

2009. júl. 3. 21:33
 3/11 anonim ***** válasza:
4 hetes?? adj neki sok kalciumot és macskatejpótlót vidd el dokihoz féregtelenítésre és hogy egészséges-e? cica samponnal is fürdetheted az is jó :D és szerintem már lehet 2 hónapos kortól is ,de én nekem van egy 1 éves és csak 1x fürdettem meg amikor a kakijába bele hemperget. és télleg nagyon ritkán fürdesd és a szőrét nem kell meg szárítani mivel magától megszárad.
2009. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen 4 hetes. Macskatejpótlót minek? Te is adtál neki? A tiednek tetszett a fürdés? Ki lesz hívva hozzá a doki :)
2009. júl. 4. 12:55
 5/11 anonim ***** válasza:
mert a 4 hetes még nagyon fiatal a mamája mellet lenne még a helye. az enyémek hát Mini szereti Manó pedig nem ez görénytől függ
2009. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem, nekem a csaj mondta, hogy elhozható ilyen korában.
2009. júl. 6. 20:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Örülök hogy a göritartást választottad hobbiként:D (én vagyok az első)Igen, a macseksampon is jó. És meg is szárítottam fürcsi után, de nincs rá szükség. ! hetes? tényleg nagyon picike még, nehogy megfördeds, adj neki sok cicatejet, ahogy már mondták előttem kalciumot, és ha picit cseperedik, akkor jöhet a paszta, minden göritartó fegyvere.Ha nem tudnád, hogy ez mi, hát Gimpet cicapaszta, vam multi vitaminos, sajtos, meg babapaszta, de babapasztát vegyél ha veszel, ez + kálciumot tartalmaz.Hát remélem ilyen picin nem lesz baja, nagyon vigyázz rá, akár egy megfázásba is belehalhat, nem nem elég erős a csöppség! Millió puszi
2009. júl. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szárítani nem jó, mert az a bőrét is kiszárítja, és ez is csak fokozza a faggyútermelést...fürdés után csomagold egy puha törölközőbe, és tedd a hordozójába...csukd rá az ajtót, mert vizesen nagyon szeretnek mindenbe belehemperedni...és magát szépen felszárítja majd...
2009. júl. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az én görim már 3 éves és sose fürdettem meg, sztem elég akkor ha pl összesározza magát v. ilyesmi (főleg ha fehérbundájú :D)
2009. júl. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nekem azt mondták kutyasamponnal is lehet... Hát az enyémnek nem tetszett, és meghalt:S:(

Pedig barátom is azzal fürdette és az övének semmi baja nem volt(amúgy a göri 1 éves volt és első fürdése volt kb 3 hete volt nálam)

Barátom görije szereti a fürdetést, ő szokott kupakokat rakni neki a kis kádjába és azzal játszik, nagyon ari:)

Nem tudom merre laksz, de szerintem a tehéntej(igazi tehéntej, nem bolt sza*) is megteszi, ha azt könnyebb beszerezned.

Sok sikert hozzá!

2010. márc. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!