Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja a hörcsögömnek?

Mi baja a hörcsögömnek?

Figyelt kérdés
Reggel felkeltem, megnéztem a hörcsögöt és folyamatosan tüsszög. azt hittem valamit felszívott ezért hagytam. Mikor hazajöttem az iskolából akkor is tüsszögött ezért raktam neki be több forgácsot. Lehetséges hogy megfázott? ilyen érdekes hangot ad ki mikor tüsszög egyébként a hörcsögöm 2 éves és aranyhörcsög

2012. jún. 12. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy a forgács egy kicsit poros, és ettől tüsszög folyamatosan. De akár megfázás is lehet.
2012. jún. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nálam pont ez fordult elő, taknyos volt és sípolt meg tüsszögött, én nagyon megijedtem és beszéltem állatorvossal, kapott szurit, másnapra meg is gyógyult, de kisállatkereskedésekben lehet kapni vitamincseppeket erre célra, az is beválik nálam. Hörcsögkönyvben a petrezselymet is ajánlják.
2012. aug. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!