Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kisrágcsálók közül melyikek a...

Kisrágcsálók közül melyikek a társas állatok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindegyik társas lény, talán még a nyuszi az, aki mellé nem feltétlenül kell társ, de viszont akkor Neked kell sokat foglalkozni vele.
2009. júl. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
csincsi 4ever
2009. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, deén úgy értettem, hogy KISrágcsálók, aazaz hörcsög és a többi. És főleg azért kérdem, mert pl. a dzsungáriai törpehörcsög egyáltalán nem társas állat.
2009. júl. 4. 15:10
 4/9 anonim ***** válasza:
A hörcsögfélék közül egyiket sem lehet úgy tartani, hogy kért egyneműt, gondolom különböző neműeket sem akarsz. Én a deguról hallottam, hogy egyneműek is jól kijönnek egymással. A tengerimalac is.
2009. júl. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És az egérfajtákkal mi a helyzet?:)
2009. júl. 5. 10:56
 6/9 anonim ***** válasza:
csakis patkány! az egyneműek nagyszerűen kijönnek egymással, és igénylik is a társaságot, anélkül depisek lesznek. a gazdi is családtagnak számít, az ő társaságát is igénylik. a simogatást, játékot, szaladgálást.
2009. júl. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tengerimalac nekem van egy és nagyon társas
2009. júl. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem volt 2 dzsungáriai törpehörim és az egyik meghalt rá 10 percre a másik is ugyhogy szerintem ők is társas lények..Szegénykém nem bírta volna egyedül..:'(
2010. nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, dzsungáriai höriket tenyésztek, és pont tudom, hogy ők abszolút NEM társas lények... max néha van 1-2 kivétel.
2010. nov. 10. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!