Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyikek a legbarátságosabb...

Melyikek a legbarátságosabb ilyen kisemlősök amiket könnyű otthon tartani?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
törpenyuszi, hörcsög, tengerimalac... bár nemtudom. mit értesz azon hogy könnyű tartás? nem kel neki kaját adni csak 1 nap 1x és nem kell vele sokat foglalkozni? vagy mi?
2010. aug. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
délelőtt nem vagyok otthon, csak délután álltalában, így értem, hogy meg lesz-e egyedül a ketrecében
2010. aug. 18. 16:52
 3/7 anonim ***** válasza:

jaa, úgy igen... délután foglalkozol vele (mondjuk nyuszival) fésülgeted, kiteszed egy kicsit a lakásba futkosni, ilyenek... amúgy délelőtt elvannak tökéletesen. mindegyik.

degu, csincsilla, mókus...

2010. aug. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egér, japán táncolóegér ( [link] ), patkány...

Én ezeket tartom, és a táncolók ezek közül szerintem nem igazán igénylik a foglalkozást. A patkányok igen, ők nagyon ragaszkodók, szobatiszták, nem harapnak, taníthatók.

2010. aug. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyuszi, a miénk egész nap döglik, estefelés kezdd el éledezni. Kell neki egy jó nagy ketrec, széna táp, zöldségek, évente 2szer oltatni kell, olykor vedlik, és vágni kell a karmát. Cserébe elvan egyedül, szobatiszta, ha ügyes vagy tanítgathatod is, és nagyon barátságos.
2010. aug. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is a törpenyuszira szavazok. ha szelídítgeted, nagyon ragaszkodó, fut utánad! :) nekem kettő is van
2010. aug. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Patkány, nagyon aranyos és okos állatok, sok baj nincs velük, az enyémek alszanak délelőtt végig.
2010. aug. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!