Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörim miért viselkedik így?

A hörim miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

2 napja viselkedik furcsán! folyamatosan megszökik...

Babái holnap lesznek 2 hetesek. először azt hittem h sokat nyüstölik őt a picik,ezért különtettem őt..

akkor is megszökött.

Miért?

Vissza tettem őt a papához..megtámadta és kiszökött.( ketrecből)

Áttettem egy másik ketrecbe ( van egy külön fiúcska) az ő helyére tettem. Onnan is megszökött.

Miért csinálja ezt? A másik két höri olyan nyugodt..mama höri is nyugodt volt..de 2 napja.bevan dilizve....

tudtok vmi tanácsot adni?


2012. jún. 21. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nyűgös, vagy a kicsik miatt megzavarodott. Próbáld meg valahogy a zárat jobban ráerősíteni....vagy nem tudom, azt kéne megoldani, hogy ne szökjön ki!!! Szerintem hívd fel az állatorvos, hogy ő mit tanácsol.
2012. jún. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!


A rácsok között szökött ill bújt ki!


most pl itt van melettegy egy vödörbe..onnan is kiakar mászni egy percre nem nyugszik meg!!Aludni sem merek...

2012. jún. 21. 23:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem a kicsiket keresi?
2012. jún. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kicsiktől is megszökik.
2012. jún. 22. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!