Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha azonos nemű csincsillákat...

Ha azonos nemű csincsillákat tartok 1 ketrecben, nem bánják egymást? Fiuk vagy ink. Lányok legyenek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 19:46
 1/6 A kérdező kommentje:
tartanék* bántják* XD
2012. jún. 23. 19:47
 2/6 anonim ***** válasza:

A lányok biztosan nem.

A fiúk sem, ha a környéken nincs lány csincsilla (másik ketrecben sem)!

2012. jún. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi:D
2012. jún. 23. 22:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem jóbarátokat szerzel, akkor össze kell őket szoktatni, mielőtt 1 ketrecbe rakod őket.

Olvass utána, és kérj hozzáértő segítséget!

2012. jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem most épp két hím csincsilla van egy ketrecben, és teljesen jól megvannak ! :) Összebújva alszanak , igaz néha van kisebb veszekedés de szerintem ez természetes. De mindenképpen azt ajánlom neked, hogy kiskorukban rakd össze őket mert úgy jobban össze szoknak :D
2012. jún. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez a csincsillák természetétől is függ. Nekem is két fiú van, testvérek 3 hónap különbséggel. 7-8 hónapig nem volt semmi gond, egy ketrecben laktak, bár az idősebb mindig agresszívabban viselkedett. Néhány hete külön ketrecbe kellett őket tenni, totális terrorban élt szegény kicsi. Épp a héten visszük az idősebbet ivartalanítani, remélem az segít. Van esetleg valami ötletetek ilyen helyzetben?
2012. júl. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!