Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak a kis sünivel?

Mit csináljak a kis sünivel?

Figyelt kérdés
tegnap találtunk egy kis sünit az árokban az úttest mellett, pár méterrel odébb ott volt a mamája is. hazahoztuk őket, nehogy elüsse őket egy autó, a kertben szabadjára is engedtük mindkettőt. ma kimentem megnézni ott vannak-e még és láttam h a mama elpusztult :/ a kicsit befogadjam, vagy mi legyen vele? a mamától nem nagyon megy távol, de tegnap adtunk neki enni, ivott is. magára hagyjuk? nem tudom milyen idős lehet, de méretre kb 10 centis

2012. jún. 27. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Hagyd a kertben, adjál neki almát, azt nagyon szereti, és zöldséget.
2012. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%

A macskatápra jártak rá nálunk egy időben. De igaza van az elsőnek,a gyümölcsöket is szeretik.

Ha még rózsaszin,újszülött akkor valamilyen tápszert kéne itatni vele fecskendőből.

2012. jún. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem nem olyan pici már :) mászkál, tüskés, olyan mint egy kifejlett csak kisebb jóval.

köszönöm, száraz macskakaját tettem már ki, tegnap is azt evett, akkor teszek még ki valami gyümölcsöt :)

2012. jún. 27. 14:02
 4/10 anonim ***** válasza:
A főtt csirkenyakat is szeretik, meg az apró csontok is jók nekik, azzal tisztítják a fogukat. A nyers tojás is jó, ha le van dobva egy tányérba, összetörve. A héját is elropogtatják (kalcium). Tejet ne adj, csak vizet.
2012. jún. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha eszik már egyedül szilárd táplálékot (száraz macskakaja, rovarok, hús - ezek valók neki, nem a gyümölcs meg a zöldség, hiszen rovarevő állat!), akkor engedd el valami autómentes helyen, meglesz már egyedül is.
2012. jún. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A természetben is esznek lehullott gyümölcsöket.. de azért megrohadhatsz,hogy lepontoztál okoska.
2012. jún. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

kisállat-kereskedésekben kaphatóak tücskök, gyászbogárlárvák és lisztkukacok...

[link]

2012. jún. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nahát, ezt nem is tudtam, hogy nem lehet zöldséget, és gyümölcsöt adni a süninek, pedig én régebben azon neveltem föl egyet. Látszólag semmi baja nem volt, mielőtt szabadjára engedtem.
2012. jún. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Itt egész jó infók találhatóak a sünikről:

[link]

2012. jún. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, bocs! Ugyanazt linkeltem be, mint az előző.
2012. jún. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!