Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A dzsungáriai törpehörimnek...

A dzsungáriai törpehörimnek világosabb a széklete, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A dzsungáriai törpehörimnak világosabb a széklete, eddig mindig fekete volt, de most egy kicsit világosabb, de nem folyós, láttam az etetőtálkájában ilyen hányás féleségeket,de ez már 2 napja nem volt. Arra gondoltam hasmenés vagy ilyenek azt megvontam tőle a zöldséget és csak a höri tápot adom neki. Viszont folyamatosan mozog, külsőleg teljesen egészségesnek látszik.. Adtam neki málna levelet, mert azt olvastam, hogy hasmenéskor azt kell vele etetni. Eddig igazából csak egyszer adtam neki. Vártam 2 napot, de még mindig világosabb színű.. Most tettem be neki egy kis jégsalátát. Ez mondjuk azután jött, hogy a hörimnek gyakrabban adtam uborkát,mivel eddig csak salátát, néha paradicsomot és egy kis paprikát adtam neki. Viszont van benn neki száraz kenyér, talán attól lehet baja? Azt mondjuk fogkoptatónak raktam be, mert azt olvastam, hogy az is jó és a hörim szívesen koptetja rajta a fogát néha-néha. De mégis mitől lehet kicsit világosabb színű a széklete?

2012. jún. 28. 12:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát,nekem igazából.....az a kenyér nem nagyon tetszik,vegyél neki szépiacsontot,papagájok rágcsálják de a höriknek is jó,és vagy 200 forint,a színelváltozás pedig lehet hogy nem nagy gond,lehet hogy csak a másféle ételektől van,nem kapott mostanában valammi új eledelt,lehet az okozza.
2012. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!