Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A dzsungáriai törpehörcsög...

A dzsungáriai törpehörcsög egyedül is el van? Vagy feltétlen kell mellé egy pár?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak egyedül van el, nem ajánlott párban tartani őket.
2012. jún. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. jún. 27. 08:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Én párban tartom őket, mert tenyésztem. Nálam nagyon jól elvannak már pont két éve. Nagyon barátságosak egymással, soha nem kaptak össze. De ha csak hobbiból tartod, inkább egyet vegyél. Bár két egynemű még egész jól megfér egymás mellett. Így lesz társa, de nem lesznek nem kívánt utódok.
2012. jún. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazsàg szerint azèrt tartom mer szeretem :) de nem lesz neki rossz,hogy egyedül van?
2012. jún. 27. 16:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyedül.Magányos állatok,nagyon szeretik az embert,kézhez lehet szoktatni,aranyos,nem harapós.Nekem is olyan lesz 1 hét múlva. :)
2012. jún. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szoktatom kézhez, ma anyukámra kicsit "hisztizett" de nekem egyszer sem :) Nagyon édes és velem szelíd :))
2012. jún. 27. 22:05
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor vegyek mellé párt? Vagy elég vagyok neki én is :))
2012. jún. 27. 22:19
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha sokat foglalkozol vele és sok érdekes játéka van, amivel le tudja foglalni magát, akkor nem kell mellé pár. Ráadásul, ha egy másik nem hörit veszel, jó esély van rá, hogy lesz egy rakás kishörcsögöd, és nagyon nehéz lesz őket lepasszolni. Utána meg egyre csak gyűlnek és gyűlnek... Ráadásul beltenyészet lesz, amitől génhibás hörijeid lesznek. Inkább hagyd egyedül, főleg azért is, mert két hörcsögöt elég nehéz összeszoktatni, kivéve akkor, ha még picin ismerkednek össze.


Jobb lesz neki egyedül. ;)

2012. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor maradok csak én neki :) Köszönöm a válaszodat! Milyen érdekes játékot tegyek neki be?
2012. júl. 1. 11:17
 10/11 anonim ***** válasza:

A legjobb játékok a hörcsögnek:

- mókuskerék (fontos, hogy ne műanyagot vegyél, mert azt pár nap alatt szétrágja, olyan jó neki, ami a képen van)

[link]

- kis faházikó (ebben aludni is tud, ráadásul mászkálhat is rajta, rágcsálhatja...)

[link]

- libikóka (ezzel tuti lekötheted, mászik rajta és mozog alatta, tetszeni fog neki)

[link]

- kerítés (ennek segítségével lerakhatod a padlóra, és nem tud elfutni; ha leteszed neki a kedvenc játékait, órákig jól fogja érezni magát)

[link]

- szalmaházikó (aludni és bujkálni is tud benne, így ezzel is leköti magát)

[link]


Ezeket saját tapasztalatomból írtam.

Ha van a közeledben Fressnapf üzlet, ott nézz körbe, mert ezeket biztos, hogy árulják ott is (én is onnan vettem).

2012. júl. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!