Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nektek mibe van a tengeri...

Gréti10 kérdése:

Nektek mibe van a tengeri malacotok és hogy van ki alakítva mikel neki gele?

Figyelt kérdés

2012. jún. 28. 15:50
 1/7 anonim válasza:
Egy százas ketrecben van 2 malac. A ketrec két végében egy-egy funérlemez ami alá elbújhatna és középre pedig (hülyén fog hangzani) 2 mikulás sapkát lógattam ami nem ér le teljesen és alá tudnak bújni. Nagyon szeretik a sapikat mindig ott vannak. Meg természetesen egy etetőtál és egy itató. :)
2012. jún. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Főleg teráriumés ketrec!!!
2012. jún. 28. 17:41
 3/7 A kérdező kommentje:
Képeket is rakhattok fel és bocsi a hejes írás ért:D
2012. jún. 28. 18:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha naponta kiengeded a tengerimalacokat, akkor akár egy 80*45 cm-es ketrec is jó kettőnek, ha jól rendezed be, nekem például imádnak a házikón ücsörögni, szóval jó ha olyan házat raksz be nekik amire fel tudnak ugrani/mászni, mert ott szeretnek lenni.
2012. jún. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eg tengerimalacról van szó 35*45cm.
2012. jún. 30. 08:28
 6/7 juca0105 ***** válasza:
Ketrecet kell venni, terrárum nem jó nekik,és jóval nagyobbat.
2012. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen ketrec kell neki. Az én malacomnak van egy kis háza, oda bebújva alszik, ugye alom, egy szénatartó, egy vízzel teli itató és egy nagy tál, amibe tápot szoktam pakolni.
2012. júl. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!