Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek onnan vegyek...

Szerintetek onnan vegyek hörcsögöt vagy a Dunakeszi Tesco melletti kis áruházból?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves lány vagyok, most fogok kapni egy hörcsögöt! Szíriai aranyhörcsögöt. Vácon a Snoopy kisállat kereskedésben szeretnénk őt megvásásrolni, de viszont sokaktól hallom, hogy az onnan vett hörcsögök nem éltek túl sokáig (tudom, hogy maximum 3 évig élnek), de szerintem ah jól van gondozva és van rá igény fordítva akkor 2 évet azért élnek. Másoknak viszont 1 év vagy annál kevesebb ideig éltek. Nagyon szeretném azok válaszait akik már vásároltak ott kis állatot és azokét is akik nem! A válaszokat köszönöm előre is!:)

2012. jún. 29. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, megpróbálhatod, ha nagyon figyelsz, hogy tényleg egészségesek-e. Az ilyen helyekről szabadult állatok viszont nagyon félősek lehetnek, és lehet, hogy vemhesen érkezik majd hozzád (nem fogják tudni megállapítani a nemét, az tuti).
2012. jún. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm!
2012. jún. 29. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!