Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért fél tőlem?

Miért fél tőlem?

Figyelt kérdés
Már lassan egy hete van nálam lili a tengerimalac. Mikor elhoztam megértettem a félelmét, mivel új környezetbe került és idegen is voltam számára. Minden nap etetem kézből is elveszi tőlem amit adok neki, de se simogatni se kivenni nem engedi magát. Nem erőszakosan hanem lassan de határozottan veszem ki. A ketrece itt van mellettem szóval idegen se vagyok számára. Beszélek hozzá gondoskodom róla de még is fél tőlem. Egy jó tanács hogyan szokassam magamhoz?
2012. júl. 1. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Idő! Idő! Idő!

Sok-sok időbe tellik,mire megszelidül.

Én malacom már 3 hónapja nálam van,de fejveszteve menekül,ha ki akarom venni,sőt,még a fogát is kocogtatja!

2012. júl. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sok idő, mire megszelídül. Tudod, mint a Kis hercegben: minden nap egyel közelebb lépsz hozzá. :) De minden fáradságot megér a kötelék, ami közöttetek kialakul. :) Ne aggódj, csak idő és türelem kérdése az egész.
2012. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!