Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörény vadásztatása?

Vadászgörény vadásztatása?

Figyelt kérdés
Nem igazán találtam leírást róla hogyan is kellene belefogni?Ha valaki foglalkozik ilyesmivel az leírná, hogyan kell?Vagy valami linket ahol lehetne erről bővebben olvasni?

2012. júl. 2. 13:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

A görik 1 évesek ,egyenlőre nagyobbak mint a kutya, de nem fél tőlük, különösebben nem izgatja a fantáziáját.Viszont az egyik görim nagyon fél a kutytól, rácson keresztül morog fúj, csetteg rá, ilyenkor láttszik milyen kis vadóc:)

Egyenlőre még csak egeret fogattam velük, de gyorsan kinyírták, majd ha kész lesz a tanpályájuk akkor kisebb patkeszt szerzek nekik, azt fürdőkádba már nem adnám oda nekik:)

A visszahívás házon belül már alakul, főleg ha külön vannak, mert ha együtt vannak kiengedve, mindig huzigálják egymást.Tegnap kivittem őket udvarra nyílt terepre, de ott még mintha ott se lennék:)ott még minden érdekesebb.

Egyébként kutyasíppal hívom őket, és jutalom a befejezés annak aki odajön, csak egy idő után megunják, és hiába hívom nem jönnek.

2012. júl. 17. 08:21
 12/18 anonim válasza:
Az én kangörényem is 1 éves és ugyanígy vagyok vele hogy amikor kiengedem a ketrecéből meg van őrűlve összevissza makog meg szaglászik és nem nagyon akar odajönni mert lekötik az idegen szagok. Napokban kiengedtem a ketrecből és nem vettem észre hogy a kutya meg ott fekszik az autó alatt és összetalálkoztad de hála istennek még időben el tudtam kapni a kutyát, bár ahogy én láttam a görény sokkal agresszívebb volt mint a kutya de ezt mindenki tudja hogy a kutyának egy harapás lett volna a görény csak hát nincs meg benne az agresszió.
2012. júl. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Itt egy kis ízelítő :DDDD

http://www.youtube.com/watch?v=goeN5woIZqU

2012. júl. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Az enyémek egyenlőre bentlekásosak, jövő tavasszal lesz nekik kinti kennel, de már én is jártam úgy, hogy nem vettem észre, hogy szabadlábra helyezték magukat, és ahogy a kocsiból pakoltam be a cuccokat a házba, kiszaladt, és már a két kutyánk szemezett vele, az volt a szerencsém, hogy mikor rákiabáltam, beszaladt.
2012. júl. 18. 08:07
 15/18 A kérdező kommentje:
Jó ez a videó, köszi, majd kiváncsi leszek az enyémekre, mit művelnek? :)
2012. júl. 18. 08:08
 16/18 anonim válasza:
Majd küldhetnél videót az edzésről! meg tanácsot is adhatnál:D
2012. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
OK, majd csinálok videót, és felteszem youtube -ra, de mé nem most lesz, még pálya sincs:)
2012. júl. 19. 08:36
 18/18 A kérdező kommentje:
Mostanában kihordom a csajokat hátra a kerünkben, mert ott van farakás, meg komposzt is, tegnap tutira éreztek valamit, mert iszonyat mentek volna bele, csak ugye még nem merem elengedni őket, ezért a póráz mindig útban volt :(
2012. júl. 19. 08:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!