Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ebben a nagy melegben hogyan...

Ebben a nagy melegben hogyan lehet hűsíteni a tengerimalacot?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a választ!
2012. júl. 2. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy jégakkut betekersz törölközőbe és berakod a ketrecébe..
2012. júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tettem a ketrecbe egy csempét,arra ráfekszenek és hűsit, a ketrec tetejére vizes törölközőt teszek + teszek rá egy jeges vizes flakont.
2012. júl. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Hőgutája is lehet, ha nagyon melege van. Hűteni úgy lehet, ha jégakkut/flakont amibe fagyasztva van a a víz a ketrec tetejére teszel, vagy vastagabb zokniba/törölközőbe beteszed és oda teszed a ketrecbe. Ha van csempéd akkor a ketrecbe is beteheted, mert imádnak rajta hűsölni. Esetleg bevizezel egy törölközőt és a ketrec oldalára teríted. Ezeket olvastam, és nekem is és a többségnek is bevált.

Ha már nagyon vészes a helyzet akkor nedves törölközőbe csavard be egy kicsit.

2012. júl. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
tegyel egy karacsonyfat es poliesztermorzsat a ketrecbe...ettol azt hiszi h telvan es megfagy
2012. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dorinna00 ***** válasza:
Mikor kicseréled a helyét hideg vízzel kimosod a ketrec/terrárium alját! Ettől egy kicsit jobb lesz. De először csak kevés almot tegyél alá, hogy érezze a hideg víz hatását!
2012. júl. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!