Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Malacka (a Micimackóból) fiú...

Malacka (a Micimackóból) fiú vagy lány?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 18:34
1 2
 1/14 anonim válasza:
szerintem kisfiú.:)
2012. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
:D jó kérdés de szerintem is fiú. Viszont akkor valamit kihagytak a rajzból...:))
2012. júl. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is fiú, de egyébként semmi nem utal a nemére. :D
2012. júl. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
szerintem bu.zi vagy pedofil..azért mert fiú sztem eredetileg de mégis női hangon beszél a mesékben és rószaszínű! xD
2012. júl. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Érdekes, én mindig inkább lánynak gondoltam. :)
2012. júl. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nekem is lány...
2012. júl. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

''Piglet is a boy. And, despite the pink ribbon occasionally seen on Eeyore's tail in Disney-drawn images, Eeyore is also boy. Says Eeyore, ''At least I was...last time I looked. Thanks for noticing me.'' In fact, every character in ''Winnie-the-Pooh'', and ''The House at Pooh Corner'' are boys except Kanga. There are references to other female characters, namely some of Rabbit's friends and relations, but none of them have any speaking parts''

Forrás: [link]


Na most ez azt írja le, hogy a Micimackó szereplői Kangán kívül mind fiúk. Így hát Malacka is FIÚ.

2012. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Fiú, egyértelműen. Bár én mindig lánynak képzeltem el. xD
2012. júl. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom elhinni, hogy fiú (bár a többi karakter sem férfiasabb :D). ( A gyengébbek kedvéért: nem a többi választ, vagy magát a tényt kérdőjelezem meg, csak nekem nehezemre esik elfogadni.)


A mesékben nagy valószínűséggel azért van sokszor női hangjuk, mert a nők hangja általában lágyabb, "simogatóbb" és inkább azzal dolgoznak. A rajznál pedig, a gyerekek fejlődésében fontos szerepet játszanak a színek, illetve valljuk be így szebb is, mintha csak pár semleges színt használnának. Továbbá mindent igyekeznek szerethetőre, aranyosra megrajzolni, emiatt eltűnnek a nemi szerepek (pl. sokszor csak egy masniról tudni, hogy az adott szereplő nőnemű).

2012. júl. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Platypus ***** válasza:

“Piglet sidled up to Pooh from behind. "Pooh?" he whispered.

"Yes, Piglet?"

"Nothing," said Piglet, taking Pooh's hand. "I just wanted to be sure of you.”

― A.A. Milne, Winnie-the-Pooh


Az eredeti könyvben hímnemű személyes névmást használnak rá, tehát fiú. A magyar szinkronos rajzfilmben női hangja van, de ez még nem jelent semmit :) Vuk fiatal hangja is Pogány Judit volt, mégis fiú róka a történet szerint.

2012. júl. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!