Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy kell nyulat tartani?...

Hogy kell nyulat tartani? Milyen étel kell neki? Hogy kell megnézni hogy fiú vagy lány?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 19:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Fene akarja megenni a nyulat! (Én legalábbis biztos nem mert vegetáriánus vagyok) Szegény nyúl! Soha nem bántanék egy állatot sem! Még egy legyet sem!
2012. jún. 20. 19:16
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont azért hoztuk el őket mert megakarták őket enni! De ideadták őket nekünk..(Szerencsére)
2012. jún. 20. 19:17
 3/6 A kérdező kommentje:
Milyen ház kell neki? Az baj ha fölül nem fedett? (Kinti nyuszik)
2012. jún. 20. 19:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem erről a "pokolba vezető út is jószándékkal van kikövezve" nevű dolog jut eszembe. Ha elég felelősségteljes lennél, beütötted volna a google, hogy nyúl, és kidobta volna a tartási mikéntjét, az etetést, nagyon sok mindent. Leszel szíves ezt megtenni, mielőtt még a nyulaknak baja lesz! És egyébként le kell őket fedni, nehogy elpusztuljanak a hőgutától, amikor rájuk süt a nap, és a vadállatok elöl is jól véd.
2012. jún. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pityeeesz válasza:
Pedig finom a nyuszi husi, de ha meg akarod tartani őket hát oké. Valami ketrec szerűséget keríts nekik ami alulról is zárt mert kiássák magukat meg legyen árnyékos helyen a nap ne tűzzön rájuk ilyesmi.
2012. jún. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Baj,ha nem fedett.Figyelni kell arra,hogy ne süssön oda a nap,ne legyen nagyon huzatos..Ennek nézz utána milyen a jó kinti ketrec.Nekem benti nyuszim van.

Egyébként házinyúl?

2012. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!