Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A vadászgörények tudnak...

A vadászgörények tudnak úszni? Egyáltalán szeretik a vizet?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden állat tud úszni ( bogarakat kivéve!!) ..:) ( bár azt hiszem van egy kivétel, amit elfelejtettem.O.o x"D DE: nem a v.görény volt!)
2012. júl. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tud, nálunk a kádban úszott, de nem volt oda érte. :) De ebben a melegben gondoltam jót tesz neki. Persze végig ott voltam és ha baj lett volna gyorsan kikaptam volna a vízből.
2012. júl. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tud de nem szeret,de egy tálba lehet nekik tenni vizet és ha akarnak belemásznak.
2012. júl. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudnak úszni, de nem szeretnek, viszont ebben a melegben laposabb lavórba vagy valami edénybe víz, meg játék vagy egy kis szárított hal, és szépen kipecázzák:)
2012. júl. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Görifüggő :) Az én két mackóm rühelli a vizet, kivéve amikor az itatóból kell kipocsolni, azt imádják :) De ismerek olyat is, aki magától megy bele a vízbe, mert imádja. Egy próbát megér, engedj neki a kádba egy kevés vizet (a lábát lepje el), és tegyél bele szárított halat vagy ásványvizes üveg kupakját persze ugyanezt megcsinálhatod egy lavórral is.
2012. júl. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!