Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom kiszökött a...

A tengerimalacom kiszökött a kertbe! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elég nagy a kertünk és tele van bokrokkal és fákkal! Egy bokor tömbbe bújt ahol rózsák is vannak...

2012. júl. 4. 13:38
 1/8 anonim válasza:
csalogasd elő kajával. mióta van kint?
2012. júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hasalj oda szélirányból egy rakás kígyóuborka szelettel, és várj türelmesen.
2012. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tedd le a ketrecét, nyitott ajtóval. Tegyél bele finom falatokat, aztán estére csak belemegy!
2012. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne téveszd szem elől!

Nehogy egy macska, kutya vagy valami madár levadássza!

2012. júl. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a múlt héten szökött ki, de szerencsére megijedtek egymástól a kölyökcicával. Mi egy répával csalogattuk elő, a kedvenc kajájával. De ha a kedvence a széna, azzal is előhívhatod. Beszélj hozzá, nyugodtan, elő fog jönni. Aztán ha már elég közel van, ragadd meg. Aztán nyugtasd!!!!
2012. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nekem egyszer a házban szökött ki a terráriumból...megilyedtem mert vezetékek között volt,de fogtam egy almát,egy 5 cm-es zsinórral rákötöttem egy botra,a bottal kitámasztottam a dobozt,és egyik éjjel amikor kirántotta az almát,rácsukódott a doboz,így meg tudtam fogni...ajánlom neked ezt a módszert....
2012. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a múltkor szökött ki... mi így csináltuk:

négyen vagyunk, hát négy oldalról körülfogtuk a malacot. Aztán én (mert enyém a malac) elkezdtem hivogatni és nyugtatni. (közben nyújtottam felé répát, mert az a kedvence). egy idő után közelebb jött. a malac utána a répával volt elfoglalva, ezért nem figyelt az anyukámra, aki oldalról megragadta és visszatette a helyére. aztán egy óráig benn volt a házában, de aztán megnyugodott és kijött. hány napja van kint?

2012. júl. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) 1 napig kint volt a kertbe és mivel nagyon nagy a kert, ezért kb 1:100000000hez esélye volt h visszajön...DE megijedt egy macskától és szerencsére kint voltunk a kertben, szóval sikerült elkapni:)
2014. jan. 23. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!