Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A ti nyuszitok és szereti a...

A ti nyuszitok és szereti a szilvát?

Figyelt kérdés
Az én nyulaim két pofára tömik :D
2012. júl. 5. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
nem az én nyuszim, és nem szereti
2012. júl. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat, elírtam.

*A ti nyuszitok IS szereti a szilvát?

2012. júl. 5. 11:24
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
hát én még nem hallottam olyanról, hogy egy nyúl szereti a szilvát, úgyhogy a tieid elég érdekes jószágok lehetnek...xddd de hát ha jól esik nekik.... :DD
2012. júl. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, imádják. Csámcsognak, majd meg fulladnak, úgy eszik. Általában minden gyümölcsöt szeretnek, de a szilva, barack, alma a nagy kedvenc.
2012. júl. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az enyémek is, mikor meglátják a kezemben a szilvát egyből rohannak ide. :D A barackot még nem próbáltam, ha megérik adok nekik.
2012. júl. 5. 17:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Őszintén: ugye tudjátok, hogy a nyúlnak csonthéjas gyümölcsöt nem szabad adni? Ide tartozik a szilva és a barack is...


Ráadásul a szilva hashajtó hatású: tönkre fogja tenni a nyuszi érzékeny bélrendszerét, a rengeteg cukorról nem is beszélve. :(

2012. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs semmi bajuk, 1 nyúl naponta 1-et kap, a magját ki szoktam szedni. Nem megy a hasuk, jó minőségű tápot kapnak, zöldségeket, meg lucernát. Nem hiszem, hogy a bolti kis jutalomfalatokban kevesebb cukor lenne.
2012. júl. 6. 09:20
 8/10 anonim ***** válasza:
18:51 Egyik nyuszim 6,5 másik 5,5 éves. Az első nyuszim pedig több mint 9 évet élt. Nem mértéktelenül kapják a gyümölcsöt, egy héten egyszer, almából pár kockát, barackból is, szilvából pedig egy felet. Imádják a meggyet is, cseresznyét is, sőt a dinnyekockát is imádják.:) Teljesen egészségesek, és gyönyörűek.
2012. júl. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A bolti cuccok sem egészségesek. :) De ha a nyuszitok bírja, akkor szerintem nincs baj.
2012. júl. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már ők is 6 évesek. :) A dinnyét ők is imádják.
2012. júl. 7. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!