Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ki szereti a tengerimalacokat?...

Ki szereti a tengerimalacokat? Ki nem? Mondjatok ellenérveket is hogy mért nem és azért is hogy mért igen, érveket!?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
Imádom....
2012. jún. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem is ez volt a kérdés!
2012. jún. 2. 16:25
 3/13 anonim válasza:
66%
Nekem 4 éve van. Aranyos meg minden, de: fárasztó takaritani, fojton rágja a rácsot ami rohadt hangos, hiába evett mindent meg foglalkoztunk is vele, állandóan visit, éjjel nem tudunk tőle aludni. Drága a forgács,drága a mag. Most csak ennyi jut eszembe hirtelen.
2012. jún. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
A tengerimalacot egyes országokban tényleg ételnek tartják. - mint nálunk a csirkét.
2012. jún. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Ha valami miatt ideges vagyok, csak megsimogatom a malacot és megnyugszom.

Néha visít, de hát éhes! Takarítani kell, de meg is köszönni, berreg egy sort a tiszta forgács láttán!

Nem lehet rá haragudni, csak örömöt szerez!

2012. jún. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nekem egy 9 éves öreglányom van...sajna már nem olyan mozgékony és visítani is ritkán visít....hiányzik is.

De még mindig felvidít ha rossz kedvem van jön és bújik :D Imádom!!!

2012. jún. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Én odáig vagyok értük. Érvek:(szerintem)nem büdös,nekem egyszerű a ketrecét takarítani,valóban mintha megköszönné,rendkívül aranyos,hamar meglehet érteni a kommunikációjukat,trükkökre és a nevére is megtudod tanítani,bírja az utazásokat,elég sokáig is elélhet


Ellenérvek:sokat koszol,MINDIG vedlik,nem lesz szobatiszta,viszonylag nagy ketrec kell nekik,kicsit maszerás cserélgetni az itatót,és az itatóból ki kell takarítani az algát (a koszolás után véleményem szerint ez a legrosszabb)


Tehát kicsit nehéz velük de hidd el,megéri,mert ha jól tartod,jó barát is válhat belőle.

2012. jún. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Imádom őket, mert nagyon kommunikatívak, sokat magyaráznak egymásnak és nekem is. Nagyon érdekes a viselkedésük, édik, ahogy pitiznek a kajáért, örülnek minden jónak. A takarításuk kicsit macerás, de megéri, mert nem lesz büdi a szobában, és boldogok a tiszta alomban. Engem nem zavar, hogy visítanak, nem alszom velük együtt.
2012. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én minden állatot szeretek, de nem a kedvencem a tengericoca.

Olyan pupák feje van.. Ha csak ilyen kaliberű állatot tarthatnék, nem őt választanám.


Aki meg drágája az ő tartását is, az ne tartson semmiféle állatot, mert csak drágábbak vannak. Elképesztő! Ezt a rovására felírni...

2012. jún. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Duplájára drágult a mag is, forgács is, az évek alatt. Sőt a zöldség is. Bocs, hogy ezt nem gondoltam volna, igenis problémát jelenthet sok embernek ez a "kis" összegű kiadás is. Örüljön akinek nem.
2012. jún. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!