Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez jó lesz a hörcsögnek?

Ez jó lesz a hörcsögnek?

Figyelt kérdés
Ma utazom a hörimmel, szerencsére nem a legnagyobb melegben, de arra gondoltam hogy rakok be neki vizes rongyot, hogy arra rá tudjon feküdni, meg rakok be neki jégakkut is. Ez így jó lesz? Remélem nem kap hőgutát ilyen melegben. Ja és még annyi hogy volánbuszon is ingyen lehet szállítani a hörcsögöt?
2012. júl. 5. 11:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A jégakkut nem szereti, túl hideg neki. Esetleg a dobozon kívülre tedd a jégakkut, hogy közvetetten hűtse.
2012. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ugye volánbuszon lehet szállítani? Mi van ha nem engednek fel? Mert csak egy kis szállítóketrec az egész.
2012. júl. 5. 11:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztosan felengednek.
2012. júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha jégakkut,raksz bele akkor tekerd be törölközőbe .. ;)
2012. júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Max 20 percet fogok utazni volánnal, utána meg BKV-val, de azt tudom hogy oda felengednek.
2012. júl. 5. 12:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Tedd bele egy vékony vászonszatyorba, akkor azt se látják, hogy ott van! Szabad szállítani egyébként, meg ingyenes is, csak abba köthetnek bele, hogy ha beszennyezheti a buszt (például a forgács kiszóródhat a kalitkából).
2012. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok

Úgy gondoltam, hogy kalitkástól tedd szatyorba! Így a kalitka mellé rakhatsz fagyasztott vizespalackot, jégakkut stb.

2012. júl. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez jó ötlet:) Úgyse lesz benne sokat, mert BKV-n 100% hogy lehet szállítani, csak a volánbusznál nem találom.
2012. júl. 5. 12:34
 9/11 anonim ***** válasza:
volánon is lehet vinni, én már vittem macskát, hörcsögöt, nyulat, és egyiknél se szóltak semmit.
2012. júl. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Próbáld szénával körbe szigetelni a szállítót, és az aljába tényleg tegyél egy jól becsomagolt jégakut. Kutya meleg van. :(

És persze ellenőrizd az eredményt indulás előtt, nem kéne megfáznia se...

2012. júl. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!