Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mik ezek a hangok?

Mik ezek a hangok?

Figyelt kérdés

A tengerimalacok ugye egy csomó hang kiadására képesek, én azonban nem mindegyiket értem, amit az enyém kiad. Van egy, ami lehet hogy a félelem jele, de ilyen halk kis vinnyogás. Alig hallani, csak nagyon halkan.

Amikor pedig egyhelyben áll, de közben egyvonalban fölfele pattog, akkor örül, ugye???



2012. júl. 6. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ilyen nagyon halk, motyogás szerű, akkor "beszélget". Egymás között használják ezt a hangot, de ha nincs társa, akkor jobb híján magában beszél szegényke.
2012. júl. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De ezt a hangot akkor adta ki, amikor kinn volt egyedül kiszabadult és van egy macska is a kertünkben, gondoltam, tőle fél, de pont a fordítottja történt. A macska ijedt meg a malactól, mert a cica még kölyök.

Azért köszi! De nem gondolod, hogy valami mást fejez ki?

Nem hinném, hogy amikor épp egyedül, ismeretlen helyen (a kertünkben) kiszökött, eszébe jut, hogy nagyon unatkozik és elkezd beszélni magában?

Nem utalhat másra?

Köszi!

2012. júl. 7. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!