Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van olyan aki már rendelt a...

Van olyan aki már rendelt a "www.zooplus.hu "-ról?

Figyelt kérdés
Nem merek rendelni ketrecet mert nem lehet készpénzzel fizetni hanem csak hitelkártyával!Nagyon aggasztó hogy meg kell adni a kártya számot!:S Aki rendelt az oldaról az agyon egy kis infót a rendelésről!

2012. júl. 7. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a magyarról, de a német oldalról rendelünk mindig, ott is bankkártyával kell fizetni, semmi gond vele, ez teljesen normális. Nekem csak jó tapasztalatom van velük.
2012. júl. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én rendeltem,semmi gond nem volt:)
2012. júl. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintetek a banki átutalás az mit jelent?És ezt lehet mondjuk a rendelés után is?
2012. júl. 8. 06:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a segítség menüpont alatt a fizetési feltételeket. Banki átutalásnál is csak akkor postázzák az árut, ha már kifizetted, de ez normális, nagyon sok webshop így csinálja. Téged szerződés véd, ne izgulj. De fizetni akkor kell, amikor rendelsz. Utána szállítanak. Mitől félsz? Ez a cég nem fogja ellopni a pénzed, az tuti.
2012. júl. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én most rendeltem 3 hete a zooplustól. Előre fizettem banki átutalással (amitől én is féltem)és minden rendben ment. Folyamatosan visszaigazoltak mindent és 2 hét alatt meg is érkezett az áru.
2012. nov. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!