Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van két vemhes tengerimalacom...

Van két vemhes tengerimalacom ha az egyik megellet akkor a másikat már odatehetem hozzá? Nem lesz koraszülése? Vagy várjak addig amíg mindkettő lelet?

Figyelt kérdés
Szeritetek?

2012. júl. 8. 22:09
 1/8 anonim válasza:
Fáj ezt mondanom, de pontosan ez az, amiért halmozottan hátrányos helyzetű embereknek nem szabadna semmiféle állatot birtokolniuk.
2012. júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha az egyik megellett, akkor megtisztítja a kicsiket, megeszi a méhlepényt. Egy nap múlva beteheted hozzájuk a másik malacot, a lényeg, hogy az nehogy hozzájusson a méhlepényhez, mert az indíthatja be nála a szülést!
2012. júl. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1válaszolonak Köszi a semmit!Ezt nem kellet volna hozzáfűznöd!:)

2válaszolonak Köszi még azt szeretném megkérdezni Ha tőle is szopnak a kicsit az nem lesz baj?Amit nem szül korán?

2012. júl. 8. 23:07
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként nem vagyok hátrányos helyzetű úgy gondolom van elég ketrecem hogy elférjenek!:)
2012. júl. 8. 23:08
 5/8 anonim ***** válasza:
A malacok szoptatják egymás kicsinyeit, össze-vissza keverednek majd, de ez természetes.
2012. júl. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ugye az nembaj ha az egyik még terhes és úgy szoptatja a megellet malacnak a kicsinyeit?
2012. júl. 8. 23:32
 7/8 anonim válasza:
A halmozottan hátrányos helyzetűt úgy gondoltam, hogy ostoba is vagy, de még a nyelvtan is távol áll tőled.
2012. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7 köszi ezt a kedves gesztusodat tudod olyanra nincs szükség itt aki semmitelen és nem kell a hozzáfűzésedet többet ide írnod nem vagyok rá kíváncsi!
2012. júl. 10. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!