Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék egy patkányt. Mit...

Szeretnék egy patkányt. Mit kell tudni róluk, a tartásukról?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]

2012. júl. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ezt nem így kell kezdeni barátom. ha tudsz neki megfelelő helyet biztosítani, tisztában vagy a vele kapcsolatos dolgokkal, akkor mondhatod, hogy szeretnél patkányt!
2012. júl. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát anno volt aranyhörim, egerem, és még megvan az egyik terkó, szóval ez lenne a helye, és a höritől azért van egy kis rágcsáló-tapasztalatom.
2012. júl. 11. 01:26
 4/8 anonim válasza:

Rengeteg van a kertben. Épp irtjuk, nem kell?:-))

Amúgy irtó okos állatok, ezért nehéz pl őket kiirtani.

Szóval, ha hobbiból tartod, meg hogy produkáljon mindenféle mutatványokat, amikre betanítod, biztos örömöd lesz benne. Elég sok mindent megesznek...

2012. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tiger1007 válasza:
Ezt a kérdést tedd fel Orbánéknak! Ő náluk senki nem tud jobb választ adni rá!!
2012. júl. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nagy ketrec, sok foglalkozas (foleg ha egyedul van), soat legyen kiengedve, legyen a ketrecben sok sok jatek, egy fuggoagy mindenkeppen, mert azt imadjak. Alomnak pellet macska vagy csutkaalom, mert sok pati porallergias es nem birja a forgacsot. Kb ennyi ami fontos.. Ja es ha mar profi patisak erzed magad, erdemes melle egy tarsat szerezni, minnel fiatalabb annal konnyebben osszeszoknak (4-5hetes)

Jo patkanyozast!

2012. júl. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

nekem most patkányom van. és nagyon szeretem. egy igzi társaság. ha patit szeretnél mindenképpen ketrec kellene neki, ugyanis nagyon jól mászi, mindenhol, és hihetetlenül okos. tehát a terráriumból simán kimászik.

1 et szeretnél vagy többet. ha 1 et, akkor csak úgy vállald el, hogyha tudsz vele MINDEN NAP minimum 0,5 órát foglalkozni/játszani , hogy ne legyen egyedül. én személy szerint 1,5-2 órára szoktam kivenni a ketrecéből. és ami szerintem a legfontosabb, hogy gondold komolyan. ugyanis a patkány nagyon szerető állat, és neki is szüksége van a te társaságodra, mivel ha gondozod, akkor ragaszkodni fog hozzád, és nem nagyon lesz hajlandó más gazdit elfogadni.

sok sikert a pati tartáshoz ;)

2012. júl. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. :) Anyum sajnos meggondolta magát, szóval nem lesz patim. :(
2012. júl. 18. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!