Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aranyhörcsögnek mennyivel...

Aranyhörcsögnek mennyivel nagyobb ketrec kell mint törpehörcsögnek?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, hogy sokkal nagyobb kell neki, valahol meg azt hogy egy 40*20 cm-es is jó. Nekem most törpehörcsögöm van, Ferplast Combi 2-ben, állítólag abban is lehet tartani aranyhörit de szerintem kicsi neki. Csak érdeklődöm, mert az aranyhöri is nagyon tetszik, de max csak a törpehöri után lesz. Előre is köszi a válaszokat.
2012. júl. 10. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Minnél nagyobb helyed van neked, annál jobban érzed magad. A hörcsögök is így vannak vele. Szóval: nagyot vegyél! :)
2012. júl. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel az aranyhöri nagyobb, mint a törpe, biztos, hogy nagyobb hely kell neki. Az én dzsungáriai törpehörcsögeim egy 40 cm x 60 cm alapterületű, 30 cm magas terráriumban vannak. Ha aranyhörcsögöt veszel, legyen minél nagyobb helye. Ha ketrecben akarod tartani, jobban jársz, ha minél több emeleteset veszel neki, így nem fog unatkozni, ha éppen nem vagy ott vele.
2012. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én egyik aranyhörcsögöm lakásának mérete: 71,5 cm hosszú 46 cm széles és 41 cm magas.

Itt van 2 kép a lakásáról, szerintem ebben fogja jól érezni magát egy aranyhörcsög, és nekem fontos hogy jól érezze magát:

[link]


[link]

2012. júl. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát jó, csak kérdeztem, új ketrecet úgyse vennék, akkor inkább maradok a törpehöriknél. Köszi a válaszokat!
2012. júl. 10. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!