Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül egy nagyobb...

Mennyibe kerül egy nagyobb ketrec tengerimalacoknak? Praktikerben?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 16:09
 1/7 anonim válasza:
50%
Én nem a Praktikerben vettem, és kb. 5500 Ft volt.
2010. jan. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Tengersok pénzbe.
2010. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, hogy minek nekik ketrec, vidd le őket a Balcsira, mégiscsak a víz a lételemük (a magyar tenger).
2010. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Inkább állatkertbe vásárolj ketrecet, mert a praktiker drágábban felszámítja. használtan is lehet venni, az még olcsóban is jön ki. Nézz körül neten, vagy csináltass üvegesnél. Ha viszel üveget olcsóbban felszámítják. Én is üvegesnél csináltattam az akváriumomat, és üveggel együtt egy 60X40X30-as került 3000 forintba! Amúgy egy malackának kb 15.000 körül vannak akvareszok. Szerintem drága.
2010. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akváriumot vegyél! Sokkal nehezeb kitisztítani, mint egy olyan ketrecet,amelyiknek műanyag az alja.

Én egy maszek állatkereskedésben vettem, 13000 Ft volt, és hatalmas.

A neten is árulnak, (teszvesz, vatera).

2010. jan. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem is akváriumot akarok venni! Ketrecet!!! Műanyag az alja!:) Most is van neki,csak már alig tud pár lépést előre tenni szegény,mert előtte egy törpehöri lakott benne,neki meg pont jó volt.De ő meg lassan kinövi!:) Köszi a válaszokat!!
2010. jan. 10. 18:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Már két éve vettük. 6.000-8.000 volt.

Nem Praktikerben.

2010. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!