Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Már tettem fel ezzel kapcsoldb...

Már tettem fel ezzel kapcsoldban kérdést, úgy tűnik most ősszel végre kapok egy tengericocát. Ketrec vagy terrárium? Fiú? Vagy lány? Leírnátok mindent róla?

Figyelt kérdés

2012. júl. 11. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez az oldal elég hasznos lehet :)

[link]

2012. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Másik jó oldal: [link]

Olvasgass utána, hogy ne felkészületlenül érjen a malac.

2012. júl. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dorinna00 ***** válasza:
A kérdésedből úgy értem, hogy 1 egy kapsz. Ez nagy hiba, mert a malik társas lények. Ha nem szeretnél utódokat 2 lány náluk kevesebb az esély arra, hogy összevesznek!
2012. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs azzal ha egyet kapsz, nekem isegy van és remekül érzi magát:) csak törödj majd vele sokat...
2012. júl. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez egy kétoldalas tömör összefoglaló a malacról és tartásáról, olvasd el:

[link]

2012. júl. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek várom a továbbiakat...Szerintem is meg van egyedül unokatesóméknak is egyvan és peresze hogy rengeteget fogok vele foglalkozni...:)
2012. júl. 12. 10:02
 7/7 alizka0827 ***** válasza:

Sztem se baj ha egyedül van,de foglalkozz vele minél többet.Nekem is 1 van(lány),és jól elvan.:)

És mindenképp ketrec kell,mert jobban szellőzik,és könnyebb pucolni.(:

2012. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!