Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A barátnőm felajánlotta nekem...

A barátnőm felajánlotta nekem a hörcsögét 600 ft-ért. Fogadjam el?

Figyelt kérdés
Mondtam neki h tök cuki meg minden. Ő meg mondta h el akarja adni. Csak az a baj h nincs hozzá ketrec . Fából műanyagból esetleg üvegből tudnék neki csinálni. Vegyem meg vagy ne ?

2012. júl. 13. 14:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Fából egy rágcsálónak semmiképpen nem jó ketrec. Hát kirágja magát, nem gondoltál bele? Műanyagból maximum eszkábálni tudsz, az üveg meg nem szellőzik igazán. Boltokban tudsz venni igazi hörcsögketrecet, amiben jól érezné magát az állat
2012. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Most miben van? Vedd magadhoz azzal együtt!

Nem félsz attól, hogy a barátaihoz is csak ennyire ragaszkodik, mint a háziállatához?

2012. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A barátnőjén akar kereskedni? 600 Ft -ért tönkreteszi a barátságot? Hány évesek vagytok?

Adja oda azzal amiben Ő is tárolta.

2012. júl. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Pontosan, vagy keress használtan a neten, olcsón vannak! :)
2012. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Szia!Nekem voltak régen hörcsögeim van egy csomó ketrecem ha gondolod tudok adni anyukám ugyis már régota tul akar adni rajtuk!Leírhatnád hogy merre laksz!
2012. júl. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Először is bizonyosodj meg róla, hogy egészséges. És nézz utána, hogy kell megfelelően tartani..
2012. júl. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Először is miért akarja eladni? Nem lehet hogy beteg, öreg vagy akármi? Használtan tudsz venni olcsón is ketrecet, egy hörcsögnek nem kell nagy. Jobb mint fából gyártani amit majd szétrág úgyis, a műanyag mérgező lehet, az üveg nem épp a legjobban szellőzik.
2012. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Igen először azt meg kéne tudni hogy nem öreg-e a hörcsög. De ami a legfontosabb hogy csak akkor vedd magadhoz ha megfelelnek a tartási körülmények. Ez nem játék, gondoskodni kell róla. Legalább azt a kis rövid életét boldogan élje le.

Jól gondold meg!

2012. júl. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Annyi pénzért veszel kis hörcsögöt, amit teljes mértékben te nevelhetsz, de általában az idősebb hörcsögöket nem pénzért szokták, hanem odaajándékozni. Amúgy sokan ingyen is adnak hörcsögöt!:)

Ami a ketrecet illeti, ha jó barátnőd akkor odaadná amiben tartja, pl. nekem barátnőm adott akváriumot hozzá.:)

2012. júl. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi ez eddigi válaszokat, de mit tegyek, ha a ketrecet nem adja ? Ami pedig a hörcsögöt illeti egészséges, hisz nap mint nap oda járok és a hörcsögnek semmi baja ! Az a hörcsög lenne a szemem fénye. Tudom hogy kell gondoskodni róla mert már volt 1 hörcsögöm, amit 1800 ft-ért vettünk. szerintetek ?
2012. júl. 16. 08:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!