Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy amíg volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vadmeggy kérdése:

Miért van az, hogy amíg volt barátnőm több lány is flörtölt velem, felajánlotta magát, most hogy 2 hónapja szakítottunk és egyedül vagyok senki nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 00:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok ilyen kérdés van, nem véletlenül, ezt én is és sok barátom is tapasztalta már. A nők sok mindent megéreznek, tudat alatt észreveszik hogy foglalt, ami imponál nekik, mivel ha kellettél valakinek már, akkor olyan rossz pasi már nem lehetsz...

Ezért maguknak akarnak tudni téged, kis hiénák.

2012. febr. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2012. febr. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindig az kell nekik, aki foglalt. Fura, de így van:D
2012. febr. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy magabiztosabb voltam akkor, vagy csak simán a véletlen miatt alakult így. De szerintem féreg dolog olyan pasira hajtani akinek barátnője van.
2012. febr. 18. 00:54
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert a szomszéd gyepje mindig zöldebb, de ha már lakatlan a telep és senki se gondozza elveszti értékét.
2012. febr. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor ezentúl minden diszkóba viszem magammal a húgomat és túljárok a ribancok eszén :D.
2012. febr. 18. 01:04
 7/12 étoile et lune ***** válasza:
Ne felejts el előttük csókolózni a húgoddal, nehogy rájöjjenek a turpisságra......:)
2012. febr. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez nem csak veletek van így! Én lány vagyok, és én is észleltem, hogy mikor van párkapcsolatom, akkor több srác flörtöl, udvarol. Mikor nincs barátom, akkor meg levegőnek érzem magam, észre sem vesznek. És ezt már más barátnőm is tapasztalta, tehát lányokkal is megesik.
2012. febr. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 étoile et lune ***** válasza:
100%
Hát akkor a lányok is a fiútesvéreikkel menjenek bulizni.
2012. febr. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem hinném ,hogy ez igy van :D nekem volt csajom egy csomoszor,és mégsem volt nagyobb az érdeklődés,szerintem ezt helyzete válogatja,kinek mennyi ismerőse van,setb.Nincs itt semmi tudat alatt,viszont ha van csajod teljesen máshogy viselkedsz (tudat alatt) és annak lehet jelentősége.De hát ez nem mindenkinél van így.És szerintem ők vannak többen.
2012. febr. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!