Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy nagyon hiperaktív, játékos...

Egy nagyon hiperaktív, játékos kölyök fiú görény ilyen marad felnőtt korára is, vagy akkorra lenyugszanak egy kicsit?

Figyelt kérdés

2012. júl. 15. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtabbak,lomhábbak,mackósabbak lesznek,de ettől függetlenül még játékosak maradnak.
2012. júl. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 LeGrady ***** válasza:

Főleg egy éves kor alatt hiperek.


A legtöbbet az segít, ha kimozoghatja magát, attól egyre nyugodtabb lesz. A miénk két éves korára jutott oda, hogy már nincs "nyitva" a fél szeme amikor alszik :)

2012. júl. 17. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kissé nyugodtabbak lesznek, és hamarabb fognak majd elfáradni, de a bohóckodásról, játékról sohasem szoknak le. Ugyan olyan játékosak maradnak mint kicsinek:)
2012. júl. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az enyém 5 éves, de még mindig hiperaktív, éjjeli kettőkor még a hasamon ugrál. És nagyon bolondos, a szekrényajtókat le kell ragasztanom, különben mindent elcsenne belőlük. :) Imádom!
2012. júl. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem a 7 éves kiscsaj görcim a mai napig pattogva incselkedik, és hív játszani engem :D:) szerintem görényfüggő..
2012. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!