Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ezt hogy viselné a nyulam?

Ezt hogy viselné a nyulam?

Figyelt kérdés

Szeptembertől át akarok jelentkezni másik suliba.Ami ugye költözéssel jár.Albérletbe mennék,de hétvégén hazajönnék.A nyuszimat is szeretném magammal vinni.De ez hetente legalább 2órás utat jelent.

Hogy viselné szerintetek a nyuszi az utazgatást?:/


2012. júl. 16. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem könnyen, de idővel megszokná. Olvastam már olyan nyúlról is, aki havonta utazott repülővel – ahhoz képest a vonat semmi sem lesz. Apránként próbáld az utazáshoz szoktatni, aztán idővel kialakul majd egy rutin.
2012. júl. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
élvezné
2012. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, az elején tuti nem. xD A nyulak utálnak utazni. De később megszokná.
2012. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi nem vagyunk profi utazók, de úgy vettem észre, hogy a macska szállító táskában kevésbé fél, mintha csak kézben lenne, vagy tőlem távol egy ketrecben.

Abból kilát, de üregben is van, meg érzi a kezemet, és hogy vigyázok rá. Kicsit meg van még ijedve a járműveken, bár úgy tűnik egyre kevésbé.

A legnagyobb gondja, hogy hiányzik neki a WC-je! :)

Szegény mindig kibírja hazáig, de sokszor már nehezére esik. :)

Ha táskában szállítod, csomagolhatsz mellé melegben jégakut, nagy hidegben melegvizes palackot.


Bár 2 napig akár az albérletben is elvan. :)

2012. júl. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én ilyen kissebb kutyáknak való hordozót vettem neki.Mikor megvettem a nyuszit,akkor utaztunk 2órát,végig figyeltem közben.Ő meg elfeküdt,kinyújtotta a lábait.:) Általában ezt csinálja ha utazunk,de sokszor nem viszem csak orvoshoz az meg 10-15perces út csak.Szóval annyira nem látom,hogy stresszelné az út.

Albérletben nem merném otthagyni,akkor nem lenne aki eteti,kiengedi..:S Meg megbolondulnék az idegességtől,hogy mi van vele.:) Bár a tenyésztő akitől vettem,ő elvileg vállalja,hogy vigyáz az ott vett nyuszikra ha kell.De nem akarnám mindig lepasszolni.:/ Jobb szeretem ha velem van.:)

2012. júl. 17. 15:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, én se bírnám ki a nyuszi nélkül. :) Ha úgy látod, hogy nem fél, akkor nincs akadálya a dolognak. Örülni fog, hogy a gazdijával lehet. :)
2012. júl. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!