Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Budapesten keresek eladó kis...

Budapesten keresek eladó kis patkányt! (? )

Figyelt kérdés
Muffin, 3 hetes fiúcska patim társat keres!Budapesten a XXII. kerület környékén keresek EÜST, max 1 hónapos FIÚ patkányt.Nem szeretnék kis patekokat ezért kizárólag fiú jó!

2012. júl. 17. 22:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ő megbízható tenyésztő, a 18. kerületben van, vannak patkányai is:


[link]

2012. júl. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ezüst patit szeretnék és a 18. ker messze van...

Az első kommentelő: Kösz de én VÁLASZOKAT,AJÁNLATOKAT KÉREK!

2012. júl. 17. 22:15
 3/16 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Én Miskolcról mentem egyszer Érdig 1 patkányért, másodszor Pestről hozattam le vonattal egy testvérpárt.

Csak szervezés kérdése ha nagyon akarod őt :)

2012. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ezüst patit szeretnék!
2012. júl. 17. 22:18
 5/16 anonim ***** válasza:
Budapest tele van velük,nézz ki éjszaka..
2012. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
-.-
2012. júl. 17. 22:21
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy imádom az olyan embereket, akik kiválasztanak egy fajta színt, ami persze sohasem gyakori, és ha nem kapnak a lakhelyükhöz nagyon közel pont olyat, akkor hisztiznek. Komolyan, most vagy elégedj meg más színnel, (mondjuk olyannal, amilyet találsz is) vagy legyél hajlandó utazni értük egy kicsit! Vannak, akik az ország másik felébe is hajlandóak elmenni egyetlen állat miatt. Ráadásul ahelyett, hogy itt ismételgetnéd, hogy ezüst patit szeretnél, ezüst patit szeretnél - esetleg rá is kereshettél volna Googleben. Ha ott nem találsz semmit, akkor hidd el, mi sem tudnánk segíteni. (és tudom, hogy akármit írunk, Te úgyis leszólnád, pedig a Ricantás link nagyon is hasznos volt)
2012. júl. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát kösz a "segítséget"... -.-
2012. júl. 18. 09:11
 9/16 anonim válasza:

Egyetértek az utolsóval, csak itt hisztizel, ahelyett hogy megkérdeznél mondjuk telefonon vagy személyesen egy kisállatkereskedést, vagy elutaznál értük... csak egy buszmegállót tudsz menni?

Szerintem kb 12 éves lehetsz... ez a becézgetés is az agyamra ment mire elolvastam... ezüst pati, pati pati... írd már ki normálisan!!! meg patek... jézusom..

2012. júl. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha annyira kéne el is utaznál érte! Nem csak itt hisztiznél hogy ez messze van, meg az messze van.. -.- és a becézgetés nagyon idegesítő tud lenni...
2012. júl. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!