Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Avicularia versicolort melyik...

Avicularia versicolort melyik állatkereskedésben lehet venni Budapesten ahol megfelelő szakszerű tanácsot tud adni az eladó tartásával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Akiknek van ilyen pókjuk azoknak a véleményére is kíváncsi vagyok,és van idejük válaszolni.


1.Más állatok mellett is lehet tartani?(pl.2 papagáj,tengerimalac,kutya)nem/mennyire veszélyes rájuk nézve ha véletlenül elszökik?


2.Mekkora terrárium kell neki?Hogyan lehet berendezni?


3.Tisztításnál mennyire gyors,mennyire agresszív?


4.Kezdőknek is ajánlott-e ez a pók?



Válaszokat előre is köszönöm


2011. okt. 26. 15:37
 1/2 Selektra válasza:
Tudod megnéztem a képeket erről a pókról és őszintén szólva az élve megenne! Ha nagyon élni akarsz akkor ne vegyél ilyet sőt ha már van kutyád, papagájod akkor minek neked még egy tenyérnagyságú pók??? Legyél meg az olyan kis sarokban éldegélő pókocskákkal amik nem téged hanem a kis rovarokat eszik!!!
2011. okt. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Lehet tartani, nekem is több állat van pókok mellett, de nagyon vigyázni hogy ki ne szökjön! Ugyanis igaz, hogy emberre nem veszélyes a mérge, a kutya belehalhat!


2. Mivel fánlakó, így magas terrárium kell neki, egy 30 x 30 x 40 centis elég neki felnőtt korban. Míg kicsi addig elvan dobozkában is. Lehet eleve hátteres terkót is venni, de te is tehetsz be faágakat, egy nagy fakéregdarabot is pl. De legyen kifőzve a baktériumok miatt. Legyen búvólyen.


3. Gyors mozgásúak, ugarani is képesek. Általánosítva a fajt, nyugodtak és inkább a hálóba menekülbek, de mint embereknél is, náluk is külön személyiségek vannak, vannak igazi idegbetegek is, de egy nyugodtnak is lehet rossznapja.


4. Szokták kezdők is tartani, mert nagyon szép és általánosítva nyugodt faj.


Segítettem valamit?

2014. júl. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!