Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszim van és nagyon...

Törpenyuszim van és nagyon éles a körme de még csak 1,5 hete van nálam és kicsit félős hogy tudnám levágni neki a körmét?

Figyelt kérdés
nagyon mozgékony de muszáj lenne levágni neki mert nagyon éles neki a körme és ha nem is szándékosan de sokszor lekarmol , de nem fog még jobban félni tőlem ha most levágom neki valahogy a körmét?
2009. júl. 14. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
az én anyukámnak állateledel és állatoknak játékok tisztálkodási szerek meg ilyenek vannak és én is most rendeltem anyum főnökétől egy karomvágó ollót.mondjuk nekem nem nyuszim van de ha mondod hogy "karomvágó ollót szeretnék nyuszinak akkor tudnak hozni.ez egy speckó olló amivel nem fáj a vágás
2009. júl. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elsó vagyok am...nekem tengeri malacom van
2009. júl. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én az állatorvosunkat szoktam megkérni hogy vágja le a körmét.Nem merem levágni neki mert félek hogy tul vágom és fájni fog neki.
2009. júl. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
első vagyok am... tényleg jó az állatorvos is
2009. júl. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
első vagyok csak én azért mondtam mert a karomvágó ollót egyszerkell kifizetni az orvost meg 2hetente
2009. júl. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
olyan gyakran kell neki vágni?:S
2009. júl. 15. 17:41
 7/7 anonim ***** válasza:
A nyulnak nem kell kéthetente körmöt vágni.Az árrol meg annyit hogy évek ota járunk ugyanahhoz az állatorvoshoz és egy köröm vágásért nem kért pénzt,de ha kérne szerintem az sem vágna a földhöz.Mennyit kérne?,ennél többet ér a nyuszim egészsége,én nem barmolom szét a lábát
2009. júl. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!