Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudnám rávenni a...

Hogyan tudnám rávenni a szüleimet, hogy vegyenek nekem 1 aranyhörcsögöt? Anyukák, ti miért vennétek nekem, mint mondanák?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék 1 arany hörcsögöt, de anyum írtózik tőlük, azthiszi, hogy olyanok, mint az egerek, patkányok, és aztmondja, hogy nem etetném, nem itatnám, nem gondoznám, stb. vagyis ilyen elhárítás, nem tudom meggyőzni őt, apám is segitene, de anyám ugyis aztmondja, hogy nem,szerintetek mit tegyek? 12/f

2012. júl. 19. 18:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
nem irtozok tole csak utálom (macska) mindent szétkapar ide szarik ott nyávog ezt kaparja szét, inkább lenne 1 tarantula a háziállatom, mint 1 macska :)
2012. júl. 19. 23:56
 12/13 anonim ***** válasza:

1. Egyetértek az egyik előző válaszadóval, hogy ha édesanyád ilyen szinten irtózik a dologtól, akkor nem kéne erőltetni. Ezt szerintem meg lehet érteni.


2. Nem bántani akarlak, de ha 10-11 körül kelsz föl, azt várod, hogy mindenki tapsoljon, h végre fölkeltél, és hajlandó vagy enni adni a kutyának? Még egyszer mondom, nem bántani akarlak, de ha az én gyerekem egyszer állatot kér, azzal a feltétellel kap, hogy gondozza, és ha x ideig nem, elbúcsúzhat az állatától. Szerintem így is hálás lehetsz a szüleidnek, hogy vállalják, h a te kutyádról gondoskodjanak. Értem én, hogy nyár van, meg ilyesmi, ne kelj föl fél hétkor, mint iskolaidőben, de azért a 10-11 kicsit túlzás - szvsz...

2012. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én régen nyáron volt hogy délben keltem fel. A gyerekek 70 %-a így kell nyáron. Most mi ebben a túlzás? Lényegében úgysem tud mit csinálni a legtöbbje egész nap. Miért fél anyukád ennyire az egerektől? Csak mert ez a csincsillás dolog szerintem túlzás. Vagy valami nagy gond van, vagy nagyon nem akarja. Bírom ezt a dumát hogy úgysem adsz neki enni. Ki sem próbálja senki de ezzel dobálózik. Tarts halat vagy hasonlót:) vagy ha ennyire szeretnél állatot akkor kérdezd meg anyukádat, hogy miben lenne benne. Lehet jobban is jársz majd, a hörik nem élnek túl sokáig sajnos.
2012. júl. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!