Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van olyan höri, ami nappali...

Van olyan höri, ami nappali állat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 01:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
remélem megharap
2012. júl. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Hülyeség!

Ha nappal felkelti miért élne kevesebb ideig?-.-"

Istenem ne fárrasszatok már!-.-"


Kérdező....ha azt akarod h kevés ideig éljen akkor inkább ne kínozd szegényt!-.-"


Gratula egy újjabb állatkínzó!

2012. júl. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Platypus ***** válasza:
Nézz utána a sztyeppi lemmingnek. Nem hörcsög, de kinézetében nagyon hasonlít a törpehörcsögökre. Főleg éjszaka aktív ez a faj is, de azért nappal is elég sokat mozog.
2012. júl. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Inkább ne vegyél állatot, ha azt szeretnéd, hogy korán meghaljon. És ha nappal szeretnéd simogatni, akkor olyan állatot vegyél, ami akkor aktív. Bár neked egy állatot sem ajánlanék, amíg így állsz hozzájuk...nem bántásból mondom. Remélem, hogy csak félreértettelek.
2012. júl. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
nem azért keltegetem, mert anyámnak azt mondtam kb 2 évig él, és azt mondta, ha tovább fog kb 3 évig akkor kib@ssza a 10dikröl a hörit, mert azthitte hazudtam (kutyámmal megcsinálta) szerencsére csak a 2.rol, és nem halt bele, csak eltört az 1ik lába, és aztmondta h mégegyszer hazudok, akkor minden állatom ledobja a 10.ikröl
2012. júl. 20. 15:56
 16/20 anonim ***** válasza:
Jézus úristen! Hát ha igaz, akkor nagyon gáz, anyád egy idegbeteg barom és fel kéne jelenteni állatkínzás miatt, ami ugyanis bűncselekmény! Most komolyan, így inkább ne legyen állatod. Ha nem hal meg napra pontosan 2 évesen, akkor kivágja az emeletről? Azt már nem is említem, mi lenne, ha esetleg beteg lesz az az állat és állatorvoshoz kéne vinni... akkor majd jön az, hogy írod a gyakorira, hogy beteg a hörcsögöd, de anyád nem akarja állatorvoshoz vinni, hanem ki akarja dobni az ablakon, mit csinálj... -.-"
2012. júl. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Akkor mondd azt, hogy 10 évig él!
2012. júl. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

NEM AZÉRT, IRTOZIK TÖLE

bocs gameltem azt ugymaradt a caps

2012. júl. 20. 18:59
 19/20 anonim ***** válasza:

Figyelj, én azt tanácsolom, hogy akkor ne vállalj állatot. Fogadd el, hogy az anyád enyhén szólva *khm* ***** *****.

Majd ha felnőtt leszel, azt tartasz, amit akarsz. De az állatka érdekében mondom, inkább ne hozd haza ilyen körülmények közé. Két év alatt nagyon a szívedhez fog nőni. Nem fogod azt kívánni, hogy haljon meg. És mi van, ha őt is kidobja majd? :(

2012. júl. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
igazábol csak vicceltem mindennek kivancsi voltam ki mit ir :)
2012. júl. 20. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!