Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik az úgymond "legtisztább...

Melyik az úgymond "legtisztább állat a világon"? A vadászgörény mennyire tiszta állat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az ember. :)
2012. júl. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Emberen kívül, talán a macska? :P
2012. júl. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Macska! Minden nap mosakszik. :)
2012. júl. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A halak is fürdenek minden nap!
2012. júl. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az ember mondjuk kifejezetten mocskos állat. Csak végig kell menni Budapest egy mellékutcáján...


Olyan, hogy leg ebben a kategóriában nem nagyon lesz, de őszintén szólva nem tudok neked most átfogó képet adni, viszont vizi állatot keresünk -a szárazföldieknek nyilvánvaló hátrányuk van- ami kifejezetten érzékeny a vízminőségre. Emlősök közül mondjuk a delfinre lehet tippelni, de pl a medúzák is kifejzetten érzékenyek a vízminőségre, nálunk a kérész is hírhedten nem bírja a szennyezést stb.

2012. júl. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Állatimádó válasza:

Őszintén...

A halak biztosan nagyon tiszták!!!

Valami madár... hullámos papagáj vagy pinty...:)

De a kígyófélék is nagyon tisztákk!!!! O.o

2012. júl. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az ember a világ legmocskosabb állata!

A görik viszonylag tiszta állatok,szeretik a tisztaságot.

2012. júl. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. júl. 4. 07:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Oké, de az emberek közül van nagyon tiszta és nagyon mocskos is (persze, mindent összevetve a mocskos emberek vannak többen).
2012. júl. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Görcik..is-is:D Nekem az egyik hisztis lányom nem képes bemenni a Wc-jébe ha az szerinte nem elég tiszta, és inkább mellé tojik. Szeretik a tisztaságot, de én az albi görcimről néhány séta után olyan mocskot mostam le...hajlamosak összepiszkolni magukat, kevesebbet mosakszik mint 1 macska de jóval többet mint 1 kutya
2012. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!