Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! Mi lehet a hörcsögömmel?...

SOS! Mi lehet a hörcsögömmel? Zihál, és vérzett.

Figyelt kérdés
A napokban észrevettem, hogy a hörcsögöm furán viselkedik, kapkodva veszi a levegőt, zihál, és lefogyott. Adok neki vitamint[cseppentős és kapszula]. Azt hittem, hogy rendbe jön, de nem...:((, mára már...fogalmam sincs hogy, de vérzett, nem tudom hogy végbélből, vagy honnan, csak azt tudom hogy elég erősen. Adtam neki paradicsomot, és almát, de most már tanácstalan vagyok. Dokihoz hiába viszem, mert azt mondja, hogy nem foglalkozik kisállatokkal...:(.KÉRLEK SEGÍTSETEK!

2012. júl. 20. 20:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Eszednél vagy???!!!! Vérzik, rosszul van az állatod és itt ücsörögsz a gép előtt, hogy mit csinálj? AZONNAL VIDD ORVOSHOZ! És ha az a s..gfej, akihez elvitted nem hajlandó foglalkozni vele, akkor keress másikat!!!!
2012. júl. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
eszemnél vagyok...én minden tőlem telhetőt megtettem...most már hiába megyek vele akárhova is, mert túl késő van...mit gondolsz én nem vagyok kiborulva?
2012. júl. 20. 20:33
 3/22 anonim ***** válasza:
De, gondolom, nagyon ki lehetsz borulva. Remélem, hasonló helyzetben, ha vérzel, zihálsz, elkezdesz fogyni, téged is almával, meg paradicsommal fognak kúrálni!
2012. júl. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már békén! Amúgy szegény höri, sajnálom, az enyémnek is valami baja volt, de a doki reflexből elutasította... :(
2012. júl. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
köszi a jókívánságokat...;) viszont kívánom...azért jöttem ide, hogy hátha valaki segíthetne...minimum holnapig ameddig keresek valami normális állatorvost, de nem, itt is egyből leszidják az embert, hát meg áll az eszem...
2012. júl. 20. 20:41
 6/22 A kérdező kommentje:
én is vittem már hörit...és egyből avval jött, hogy még csak meg sem lehet műteni mert túl kicsi...meg hogy ha elaltatja akkor el alszik örökre...:|
2012. júl. 20. 20:43
 7/22 anonim ***** válasza:
Na akkor ott kezdődik a felelős állattartás, hogy nem hagyom magam, ha egy ilyen "állatorvossal" találkozom, hanem addig megyek, amíg megoldást találok! Talán a gyerekedet is majd szépen hazaviszed és sorsára hagyod? Gondolom, nem!
2012. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Állatvédő :) ***** válasza:
100%
Ez az orvos egy barom ! Ahova én járok minden állatommal ott mindegyik orvos normális . Az pici teknősömnek is adott inekciót . Megette az ételt ? Nem meleg a teste ? Esetleg állatkereskedésbe , ha el mész talán tanácsot tudnak adni . Sok sikert !
2012. júl. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Pécsen sincs állatorvos, aki értene a hörikhez, pedig 4 is van a városban. Az agydaganatos hörcsögömet hetekig kellett injekciózni, ahelyett, hogy javasolta volna az altatást. Szörnyű volt ahogy kiszenvedett. :(

Az állatorvosokat alapból kutyára és macskára készítik fel, a höri egzotikus állat, és ezért külön szakvizsga is kell hozzá. Csak ezzel meg az a baj, hogy a gyakorlat hiányzik mögüle.

2012. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Az a "baj" és nehézség ezekkel a kisállatokkal,hogy annyi minden betegségük lehet,hogy mire rájönne az állatorvos,már elpusztul. Még ha elkezdené is a kezelését,nem valószinű,hogy kibirják,hamarabb elpusztul sajnos. Nem azt mondom,hogy nem kell elvinni orvoshoz,de itt a válaszolók azt hiszik,hogy ha már valaki eljut az állatorvoshoz,akkor már minden rendben van,meg is gyógyult a kisállat. Sajnos ezt a természet fogja eldönteni,nem az orvos...Inkább imádkozz,hogy jobban legyen. Persze keress egy másik orvost,hátha megmenti.
2012. júl. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!