Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy ilyen ketrec jó deguknak?

Egy ilyen ketrec jó deguknak?

Figyelt kérdés

[link]


57x95 cm. Persze berendezném (futókerék, bújócskák stb) Csak az a kérdésem, hogy egyáltalán ez a ketrec jó lenne-e néhány degunak?


2012. júl. 24. 12:10
 1/10 chrishu ***** válasza:
Attól függ mennyinek. Az enyéimnek elég nagy, emeletes ketrecük volt, mivel sok degura vágytunk(de valami betegség miatt 9-10 kicsiből csak 1-2 nőt föl)
2012. júl. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hány deguról lenne szó? mert olyan 3 meg 2 az kényelmesen el van de 3 nál több nem nagyon szeret egy helyen lenni?!?!
2012. júl. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is 2-re gondoltam, nagyon maximum 3. Nem szaporítanám.
2012. júl. 24. 12:25
 4/10 chrishu ***** válasza:
2-nek megfelel
2012. júl. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké, de nem probléma, hogyha nem emeletes a ketrec?
2012. júl. 24. 12:39
 6/10 chrishu ***** válasza:
Nem probléma. Az emeletnek köszönhetőn halt meg az egyik kicsi :(
2012. júl. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

:( Sajnálom!

És köszönöm a segítséget!

2012. júl. 24. 12:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Amíg kicsik addig jó, de 2 nagy degunak én már azért emeleteset vennék...
2012. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem ilyet választanék, hanem olyat, aminek a tetején is van ajtó. Arra a későbbiekben ráépíthetsz emeletet házilag is, vagy egy ugyanakkora (esetleg egy kisebb) ketrec rácsos részét ráteheted!
2012. júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az alapterület pont jó, de fölfelé valóban alacsony.

Azonkívül a félévesnél fiatalabbak átsétálnak a rácson. :)

Ha már megvan a ketrec, akkor lehetne mégegyet alá építeni, de ha pénzért vennéd, akkor inkább nézz szét hátha találsz a Vaterán egy használtat ezért a pénzért, ami 80 centi magas és ugyan ekkora az alapterület.

Egy kis szerencse kell hozzá, de annak az ára nem csökken felére, ahogy berakod a rosszaságokat, az újé, igen!

A rács, nem túl jó emeletnek, amint előttem is mondták, de ágból, lécből, papírcsőből, függőágyból, jobb berendezést csinálhatsz mint a gyári.

2012. júl. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!