Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögnek terráriumra lehet...

Hörcsögnek terráriumra lehet külön venni ketrectetőt?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy kiszökjön, de lehet venni egyáltalán ketrectetőt rá?:S

2012. júl. 20. 03:17
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Hány éves vagy?
2012. júl. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Csinálni is tudsz!

Különben meg ha magas az akvárium és a játékok sem érik el a tetejét akkor nem fog kimászni! Én egy régi ketrecet vágtam szét!és abból csináltam meg az akváriumra a tetőt!

2012. júl. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mikor fogja már megtanulni a nép, hogy az nem akvárium, hanem TERRÁRIUM!!!

Ha 30 cm magas, akkor nincs gond, mert abból biztosan nem tud kimászni. De tudsz venni is akár valamilyen vasas boltban, ahol méretre vágható sűrűn rácsozott drótot is árulnak.

2012. júl. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha elég kicsi vagy, vagy elég szőke, akkor egy barkács boltban, ahol ponthegesztett hálót árulnak, csinálnak neked tetőt.

Pontosan meg kell mérni a terra tetejét, és egy 1 centivel nagyobb fakeretet kell levágatni valami díszlécből, amire rá tűzitek szögbelövővel a hálót.

Ha van szerszám, 10 perc. Ha nincs, 1 doboz hideg sör a megfelelő személynek. :)

2012. júl. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!