Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpehörcsög póráz létezik?

Törpehörcsög póráz létezik?

Figyelt kérdés
ha igen kb mennyibe kerül? van rá 2-3 ezer forintom
2012. júl. 30. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Létezik, és olyan 1000-1500 Ft: [link]

Ha nem akarsz plusz postaköltséget, akkor keresd meg valamelyik nagyobb kisállatboltban. (szerintem Fressnapfban is van)

2012. júl. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindent lehet kapni! Azt is, amire nincs szükséged!

Építs a hörikédnek egy futtató helyet a szobád padlóján, papírdobozokból, és ülj be mellé.

A pórázt nem fogja szeretni. Az kutyának, patkánynak jó, de hörinek nem való.

A hörcsög gömböt nekik találták ki, de vagy szereti, vagy nem.

Ha meg papírdobozból építesz a szőnyegre egy várat neki, az ingyen van, és te is beülhetsz mellé mászókának.

Ez tuti tetszene neki is, neked is. :)

A papír karámot összehajthatod, és berakhatod a szekrény mögé, ha a höri alszik. :)

Az alagutakat, mászókákat a ketrecében is értékelné! Csak vigyázz, mert a festék legtöbbször mérgező. Amit beraksz, azt meg rágcsálni fogja.

2012. júl. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szüleim nem engedik kivennem a kalitkábol, csak ha tisztitom, mert félnek h összerágcsál mindent
2012. júl. 30. 16:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges, mert egyszer próbálkoztam ilyennel, de amint rákerül a póráz az állat addig vergődik amíg le nem szeded róla. Nem kutya ez.

Amúgy meg ha kiveszed a hörit akkor figyelni kell rá, gondolom feltűnne ha szét akar rágni valamit... bár nem igen szokásuk, az én hörim csak futkos, mászik, nézelődik a szobában.

2012. júl. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!